Ačiū Jums...

Ačiū už tai, kad apsilankėte šiame puslapyje. Malonu bus sulaukti atsiliepimų, pastabų, pageidavimų ir laiškų...

2007-12-09

Dorado raganos. Alfredas Girdziusas bando jėgas ir literatūroje

Jau pasirodė naujas, 41-asis „Dorado raganų“ numeris!

...kuriame rasite:

- Amerikiečių rašytojo Lawrence Person apsakymą „Nukryžiavimo variacijos“ (žmonės pagaliau išmoko žvilgtelėti į praeitį... tačiau pasirodė, kad istorija gali turėti kelis variantus...)

- Lenkų autorės Annos Brzezinskos, vienos populiariausių Lenkijos fantasy rašytojų, apie kurią sakoma, kad tai labiausiai pritrenkiantis debiutas po A. Sapkovskio, apsakymą „O mylėjo ją taip... net baisu“ (Šimelis panoro vesti, bet be Babytės Jagytės pagalbos bus sunku...)

- Justino Žilinsko kriptoistorinį apsakymą „Paskutinė užduotis“ (ar pavyks Lietuvos „saugumiečiui“ Domui sunaikinti paslaptingą vokiečių ginklą, kurį šie atsigabeno į Lietuvą?) bei trumputį proginį interviu su autoriumi, kuriame sužinosite, kaip gimė ir augo Gugis, girių kaukas, žmonių draugas.

- Alfredo Girdziušo, labiau pagarsėjusio kaip fotografas, tačiau bandančio jėgas ir literatūroje, apsakymą „Visraktis“ apie buvusį vagį profesionalą.

- Fiziko Erlando Volodkos (Lituaniconų Kaune lankytojai galbūt prisimena jo paskaitas, skaitytas konventuose) straipsnį „Laiko mašinų meistrų abėcėlė“ – kodėl laiko mašinos pagaminti... neįmanoma?

Komentarų nėra: