Ačiū Jums...

Ačiū už tai, kad apsilankėte šiame puslapyje. Malonu bus sulaukti atsiliepimų, pastabų, pageidavimų ir laiškų...

2014-03-18

Rūta Drąsutytė Čepienė, Lietuvos žmonių su negalia filialo, Vilniaus neįgaliųjų dienos centro socialinė darbuotojaPasaulinės ligonių dienos minėjimas
PDF
Spausdinti
El. paštas


Šeštadienis, 22 Vasaris 2014 17:41
Išsėtine skleroze sergantys žmonės Pasaulinę ligonių dieną minėjo Sveikatos apsaugos ministerijoje
      Šiais metais minint Pasaulinę ligonių dieną, Sveikatos apsaugos ministerijoje įvyko Tarptautinės fotografijos parodos atidarymas. Nuotraukos – iš išsėtine skleroze sergančių žmonių gyvenimo. Parodą atidarė Sveikatos apsaugos ministras V.Andriukaitis. Organizuotai į ministeriją atvykę Vilniaus neįgaliųjų dienos centro lankytojai ir pavieniai susirinkę išsėtine skleroze sergantys žmonės turėjo galimybę laisvai pabendrauti su Ministru, kitais ministerijos specialistais arbatėlės metu.
Susitikimą fotografavo A.Girdziušas. Jis pakvietė ministerijos svečius, darbuotojus ir Ministrą aplankyti kitą fotografijos parodą, kurią jis surengė su savo kuruojamais neįgaliais fotografais netoliese ministerijos esančioje „Žinijos”draugijoje.
      Vilniaus neįgaliųjų dienos centrą dažniau ar rečiau lanko maždaug 15 „išsėtinukų” – liga kiekvieną pažeidusi vis kitaip. Yra ir neįgaliųjų vežimėliais judančių, ir lengviau ar sunkiau vaikštančių žmonių. Vis dažniau randasi stipriai ligos pažeistų jaunuolių.
      Visą straipsnį galite perskaityti skiltyje Mūsų straipsniai, o nuotraukas peržiūrėti Galerijoje.
 
Pasaulinės ligonių dienos minėjimas
PDF
Spausdinti
El. paštas

Šeštadienis, 22 Vasaris 2014 17:32

Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014 08:27

Komentarų nėra: